O nas

Jesteśmy dwuosobowym zespołem, który od trzech dekad realizuje nietuzinkowe przedsięwzięcia. Kreujemy od podstaw. Zarządzamy. Optymalizujemy. Łamiemy stereotypy. Z sukcesem i dyskrecją.

Agnieszka i Marcin. Marciniewscy.

Zaufali nam między innymi: Agencja Żeglugi Powietrznej, Kerry Polska, Autotraper, Carlsberg, Merrid Controls, Cersanit, Barlinek S.A., Melle Polska, Opoczno S.A., ComputerLand, Globtroter, PKN Orlen, InterCars, Targi Kielce, Yamaha QCP, Fuchs Oil Polska, Trzuskawica S.A., Scania, Ericpol, LandSerwis, LandStore, Litwin Junior Ad., Urząd Marszałkowski Woj. Świętokrzyskiego, WUP w Kielcach, PTTK, ROT Woj.Świętokrzyskiego, RegioTravel sp. z o.o., UJK w Kielcach, Shimano Polska, Vectra S.A., ZSE w Kielcach, II LO J. Śniadeckiego w Kielcach, ZSB w Kielcach, ZSI w Kielcach, SP 8 w Kielcach, SP J.Verne’a w Kielcach, …i wielu innych.

Agnieszka – dyplomowana specjalistka do spraw zarządzania jakością i niezawodnością, dyplomowana nauczycielka w Zespole Szkół Elektrycznych w Kielcach z 25-letnim stażem w nauczaniu przedmiotów zawodowych, autorka licznych projektów podnoszących jakość szkolenia zarówno w jednostce macierzystej jak i wielu szkołach w Kielcach, specjalistka w konstruowaniu i wdrażaniu projektów unijnych w edukacji. szkolnej. Liderka w skutecznym pozyskiwaniu funduszy unijnych.

Marcin – dyplomowany specjalista do spraw zarządzania jakością i niezawodnością, prezes biura podróży Regio Travel sp. z o.o., kreator i właściciel wakacyjnych baz w Szwecji, doświadczony specjalista w obrocie nieruchomościami i managemencie w turystyce. Autor, koordynator i recenzent licznych projektów unijnych z w/w dziedzin.

przedsiębiorstwo wielobranżowe madventure.pl

ul.Jana Karskiego 41, 25-214 Kielce

NIP 9590898394, REGON 290856816